Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywany tkane szmaciaki

Jeśli szukasz grubego dywanu tkanego w przystępnej cenie, sprawdź naszą hurtownię dywanów. Nie przegap promocji na dywany tkane, zamów w naszym sklepie internetowym.

Grube dywany tkane

Grube dywaniki ręcznie tkane z barwieniem uzyskanym z naturalnych materiałów. Dzięki splotowi, obie strony mogą być używane. Wykonany w 100% z wełny, ten dywan tkany jest wolny od alergenów. Nadaje rustykalną atmosferę Twojemu domowi albo jako dywan do salonu albo dywanik do kuchni. Oprócz stolika kawowego, można na nim postawić inne meble. Należy jednak uważać, aby nie był zbyt ciężki i nie miał ostrych nóżek, gdyż mogą one rozerwać dywan. Ze względu na swoją grubość i miękkość, często stosuje się je w pokojach dziecięcych. Dzięki niskiej cenie polecane są również do domów letniskowych. Nadają się zarówno do domów klasycznych, jak i nowoczesnych. Dywany wełniane ręcznie tkane niekoniecznie nadają się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym, ze względu na dobre właściwości izolacyjne i grubość. Jeśli ma być tam używany, najlepiej nie pokrywać nim całej podłogi.

Czyszczenie dywanów szmacianych

Na dywaniku może początkowo pojawić się puchnięcie, ale nie jest to wada. Zniknie ono wraz z użytkowaniem, zwłaszcza jeśli na początku będziemy częściej odkurzać. Dobrze jest od czasu do czasu przesunąć dywan, aby zapobiec rozmnażaniu się pod nim moli. Odkurzanie powinno odbywać się tylko bez szczotki i na najniższym ustawieniu odkurzacza. Do zabrudzeń można użyć wilgotnej szmatki lub pianki do czyszczenia dywanów. W przypadku silniejszych zabrudzeń najlepiej pozostawić je firmom zajmującym się czyszczeniem dywanów.

Nie przegap naszych niedrogich dywanów szmacianych, zamów w naszym sklepie z dywanami online z szybką dostawą.


110produkt136
110produkt136
Filtrowanie
Cena
 (zł)
59 zł - 964 zł
Długość (cm)
100 - 500
Szerokość (cm)
60 - 300
Materiał
Produkcja