Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Chodniki Dywanowe

Jeśli szukasz Chodniki Dywanowe do swojego salonu lub przedpokoju, zapoznaj się z naszą ofertą dywanów. Szeroki wybór dywanów w magazynie, z szybką dostawą. Nie martw się, jeśli nie spodoba Ci się zamówiony dywan, Carpetdepo zorganizuje jego bezpłatny zwrot.

Co to jest chodniki dywanowe?

W wielu domach często występują długie, wąskie przestrzenie: korytarz, przedpokój, kuchnia. Aby estetycznie udekorować te pomieszczenia, stosuje się dywany. Dywan do korytarza w każdym domu. Ręcznie wiązany orientalny dywan lub dywan Kilim jest dostępny we wszystkich kolorach i wzorach w naszej ofercie, dlatego możesz wybierać spośród setek dywanów z kilkudniowym terminem dostawy. Oprócz tego, że sprawiają, że pokój wygląda pięknie i wyjątkowo, pomagają one utrzymać właściwą temperaturę podczas chodzenia boso lub w skarpetkach, a także zapobiegają przeziębieniu dzieci. Dzięki swojej konstrukcji i materiałowi, z którego są wykonane, są one niezwykle przyjemne w dotyku i wytrzymałe. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko Chodniki Dywanowe do korytarzy, ale także jako chodniki uzupełniający do dużych dywanów. Im dłuższy dywan, tym jest szerszy. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku dywanów orientalnych. Mamy dywany o dowolnej długości, nawet do 10 m. W różnych kolorach i wzorach. Można znaleźć dywan orientalny pasujący do każdego stylu pomieszczenia, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. 

Pielęgnacja chodniki dywanowe

Jest on również zalecany do ogrzewania podłogowego, ale dobrze jest czasem przesunąć dywan lub odkurzać go co tydzień, aby zapobiec rozmnażaniu się pod nim moli. Odkurzanie dywanów wełnianych jest łatwe. Utrzymanie ich w czystości jest łatwe, ale nie jest zalecane do pomieszczeń, w których są często narażone na wilgoć, która może je poplamić. W celu usunięcia poważniejszych plam zalecamy skontaktowanie się z firmą czyszczącą dywany. Różnią się one znacznie długością i szerokością, więc możesz znaleźć odpowiedni rozmiar dla swojego domu. Zamów wybrany przez siebie Chodniki Dywanowe, a jeśli nie będzie pasował do Twojego pokoju, nasz sklep z dywanami zajmie się jego zwrotną dostawą.

Wybierz najbardziej odpowiedni Chodniki Dywanowe z szybką dostawą z naszego sklepu z dywanami!


295produkt136
295produkt136
Filtrowanie
Cena
 (zł)
130 zł - 18 989 zł
Długość (cm)
96 - 977
Szerokość (cm)
47 - 184
Materiał
Produkcja