Masz pytanie?
Nie wahaj się do nas zadzwonić. +36-30/987-2979
Napisz w swoim języku. infocarpetdepo.hu

Zwrot dywanu

Nie jest Pan/Pani pewien swojej decyzji?

Łatwiej jest zamówić telewizor online niż dywan. Chociaż staramy się robić realistyczne zdjęcia dywanów, zdarza się, że w domu inaczej wygląda. To może zależeć od światła padającego na dywan, od światła lampy, cieni. Przy dywanach ręcznie wiązanych liczy się również dotyk, bowiem najczęściej chodzimy po nim boso.

Jak dokonać zwrotu dywanu do sklepu?

Zamówcie Państwo swój ulubiony dywan, a my dostarczymy go bezpłatnie do Państwa domu. Zapewniamy 30 dni na to, aby ocenić, czy dywan jest odpowiedni. Jeśli jednak nie spodobał się Państwu, nie trzeba nic innego zrobić, jak ponownie go zapakować i my załatwimy wysyłkę zwrotną, która jest również darmowa.  

Przed odesłaniem dywanu prosimy o kontakt z nami w celu uzyskaniu informacji dotyczących wysyłki zwrotnej: info@carpetdepo.hu

Dywan należy zwrócić w nienagannym stanie. Należy go starannie zapakować. Po odesłaniu produktu cena produktu zostanie zwrócona na tę samą kartę bankową lub konto, z którego zapłacono za produkt.

Będziemy potrzebować daty odbioru paczki i 4-godzinnego odstępu czasu, w którym DPD może odebrać od Ciebie dywan. Wpisz swój adres i numer telefonu. Włóż fakturę do paczki.