Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywany klasyczne

Szukasz dywanu klasycznego w taniej cenie? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu z dywanami. Dywany tkane maszynowo z orientalnym wzorem. Akrylowe dywany perskie z popularnymi irańskimi wzorami. Zobacz nasz magazyn outletowy dywanów i zamów w naszym sklepie internetowym!

Dywan klasyczny

Maszynowe wersje klasycznych dywanów orientalnych w szerokim zakresie. Jeśli szukasz perskiego dywanu do salonu lub sypialni, ale w niskiej cenie, powinieneś przejrzeć tę kategorię. Nasze klasyczne wzorzyste dywany są głównie polecane dla tych, którzy lubią wysokiej jakości, estetyczne produkty wyposażenia wnętrz, a ich bardziej przystępna cena sprawia, że są atrakcyjniejszym wyborem niż dywany ręcznie wiązane czy ręcznie tkane kilimy. Te dywany tkane maszynowo można podzielić na dwie grupy. Tradycyjne dywany tkane maszynowo wykonane z poliestru lub, w kategorii premium, dywany perskie wykonane z akrylu. 

Dywan perski akrylowy

Akryl, materiał syntetyczny, ma kilka przydatnych właściwości: jest miękki, ale niezwykle trwały. Łatwo się go czyści i suszy, nie puszy się i zachowuje swoją formę. Doskonale zachowują swój genialny kolor nawet po czyszczeniu środkami chemicznymi. Żywe odbicie ręcznie wiązanych dywanów perskich. Nadają pomieszczeniu elegancki wygląd. Jakość można wyczuć poprzez dotyk. Na metr kwadratowy przypada 1 milion węzłów maszynowych. Ze znanymi wzorami z irańskich dywanów takich jak Tabriz, Bidżar, Isfahan.

Dywan klasyczny poliestrowy

Nasze poliestrowe dywany klasyczne są popularne dzięki ich wyjątkowo przystępnej cenie. Tureckie dywany stały się obecnie przedmiotem masowej produkcji, dzięki czemu są dostępne dla każdego. Fabryka dywanów tureckich, którą reprezentujemy, kontroluje każdy etap procesu produkcyjnego. Można teraz powiedzieć, że dywany tureckie zaczynają również osiągać wysokie standardy. Pod względem stosunku jakości do ceny, poliestrowe dywany tkane maszynowo są absolutnie odpowiednie. Ponieważ w naszym magazynie dywanów trzymamy dywany zwinięte w rulon, nie należy się przerażać, jeśli na początku będą one faliste. Prostuje się to w trakcie użytkowania. Po tym czasie można je swobodnie odkurzać. Nie należy wystawiać go na gorące promienie słoneczne, ponieważ poliester jest produktem z tworzywa sztucznego, więc nie wytrzyma ciepła.

Zapoznaj się z naszym wyborem wysokiej jakości dywanów tkanych maszynowo i rozjaśnij swój dom stylowym, klasycznym dywanem!


130produkt 136
130produkt 136
Filtrowanie
Status produktu
Cena
 (zł)
49 zł - 1 675 zł
Długość (cm)
80 - 300
Szerokość (cm)
60 - 200
Materiał
Produkcja