Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Poszewka na poduszkę

Poszewka na poduszkę Kilim to idealny wybór do dekoracji domu. Kolorowe poduszki dekoracyjne tworzą przyjemną atmosferę w pomieszczeniu, zapewniając jednocześnie komfort i piękno. Poszewki na poduszki Kilim są tkane ręcznie, dzięki czemu każdy egzemplarz jest wyjątkowy i wysokiej jakości.

Poszewka na poduszkę z ręcznie tkanego kilimu

Wykonana z afgańskiego dywanu Kilim poszewka na poduszkę będzie harmonijnie pasować do różnych mebli i stylów wystroju wnętrz. Żywe kolory i wzory tworzą oszałamiający efekt wizualny i podkreślają atmosferę pomieszczenia. Poszewka na poduszkę Kilim jest wykonana z łatwego w czyszczeniu materiału, dzięki czemu jest prosta i praktyczna w utrzymaniu. Wysokiej jakości wełniany materiał jest wystarczająco trwały, aby zapewnić, że będziesz mógł cieszyć się pięknem dekoracyjnej poduszki Kilim przez wiele lat. Część kilimowa afgańskiej poszewki na poduszkę jest dokładnie prana po utkaniu, dzięki czemu kolory i wzory pozostają piękne przez długi czas. Zapewnia to długą żywotność i oryginalne piękno poduszki Kilim. Kolorowe poduszki dekoracyjne Kilim oferują szeroki wachlarz możliwości w zakresie dekoracji wnętrz. Doskonale prezentują się umieszczone na meblach w salonie lub sypialni. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać wyjątkowej atmosfery do swojego pokoju, czy uzupełnić istniejące meble, kolorowa poduszka Kilim jest idealnym wyborem.

Poduszki i poszewki na poduszki Kilim

Kolorowa poduszka Kilim: doskonały przykład sztuki afgańskiej

Poduszka Kilim to coś więcej niż tylko dodatek dekoracyjny. To dzieło sztuki, które łączy w sobie dziedzictwo, kunszt i piękne kolory. Poszewka na poduszkę Kilim wykonana jest z ręcznie tkanego wełnianego materiału z bawełnianym spodem, który został wykonany przez afgańskich tkaczy dywanów mieszkających w Pakistanie. Każda kolorowa poszewka na poduszkę o wymiarach 40x40 opowiada historię tradycji, trwałości i piękna afgańskiej sztuki. Poduszka dekoracyjna Kilim to dekoracyjne piękno, charakteryzujące się oszałamiającą gamą kolorów i skomplikowanych wzorów. Żywe odcienie, od bogatych czerwieni i błękitów po ciepłe odcienie ziemi, zostały starannie dobrane, aby odzwierciedlić afgański krajobraz i motywy kulturowe. Geometryczne wzory lub motywy kwiatowe przedstawiają historię i aspiracje Afgańczyków, oferując wgląd w ich bogate dziedzictwo.

 

Ręcznie tkana poszewka na poduszkę

Drobiazgowa praca stojąca za poszewkami na poduszki jest niesamowita. Doświadczeni afgańscy tkacze dywanów wykorzystują tradycyjne techniki przekazywane z pokolenia na pokolenie, aby wykonać ręcznie tkany wełniany kilim. Wszystkie przędze wełniane są barwione roślinami występującymi w naturze. Używają wysokiej jakości wełny, aby stworzyć trwały, ale elastyczny dywan. Zastosowanie wełny zapewnia ciepło, dzięki czemu poszewka na poduszkę jest nie tylko dekoracyjna, ale także wygodna. Aby przedłużyć żywotność poszewki na poduszkę Kilim, dodano trwały bawełniany spód. Zapewnia to stabilność strukturalną. Bawełniany spód zapewnia również, że poszewka jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji, dzięki czemu można cieszyć się jej pięknem przez wiele lat.

 

Afgańska poszewka na poduszkę Kilim z Pakistanu

Ze względu na emigrację wielu afgańskich rodzin, w Pakistanie mieszka obecnie wielu utalentowanych rzemieślników. Ludzie ci szukali schronienia w sąsiednich krajach, przywożąc ze sobą swoje dziedzictwo kulturowe i tradycyjne rzemiosło. Wykonując poszewki na poduszki Kilim, nie tylko wspierają swoje rodziny, ale także zachowują swoje tradycje artystyczne, utrzymując więzi z ojczyzną. Rozmiar 40x40 poszewki na poduszkę Kilim sprawia, że jest ona wszechstronnym dodatkiem do każdej przestrzeni życiowej. Niezależnie od tego, czy jest umieszczona na sofie, łóżku czy ozdobnym krześle, tworzy żywą atmosferę i uzupełnia szeroką gamę stylów dekoracyjnych. Ponadczasowe piękno wzoru Kilim sprawia, że pozostaje on cennym elementem, który przeciwstawia się przestarzałym trendom i pozostaje klasykiem afgańskiego rzemiosła. Podziwiając wyjątkowe poszewki na poduszki Kilim, oddajemy szacunek bogatemu dziedzictwu kulturowemu mieszkańców Afganistanu, jednocześnie dodając odrobinę elegancji do naszego otoczenia.


65produkt 136
65produkt 136
Filtrowanie
Status produktu
Długość (cm)
40 - 51
Szerokość (cm)
37 - 50
Materiał
Produkcja
Miejsce pochodzenia