Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Grube dywany wełniane

Jeśli szukasz grubych, wełnianych dywanów w przystępnej cenie, sprawdź naszą składnicę dywanów. Nie przegap promocji na dywany tkane, zamów w naszym sklepie internetowym

Grube dywany wełniane

Gruby dywan tkany ręcznie i maszynowo, z barwnikami uzyskanymi z naturalnych materiałów. Dzięki tkaniu obie strony mogą być używane. Wykonany w 100% z wełny nowozelandzkiej, dywan ten nie zawiera substancji alergizujących. Nadaje rustykalny charakter Twojemu domowi albo jako dywanik do salonu albo dywanik do kuchni. Oprócz stolika kawowego można na nim postawić inne meble. Należy jednak zwrócić uwagę, aby nie były zbyt ciężkie i nie miały ostrych nóżek, gdyż mogą one rozerwać dywan. Ten rodzaj dywanu nazywany jest również dywanem szmacianym. Ze względu na swoją grubość i miękkość jest często stosowany w pokojach dziecięcych. Nadają się zarówno do domów klasycznych, jak i nowoczesnych. Dywany wełniane tkane, mimo swoich właściwości termoizolacyjnych i grubości, nadają się również do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Mimo że jest to gruby dywan, większość ciepła jest przekazywana z podłogi do pomieszczenia, ale w pomieszczeniach bez ogrzewania podłogowego przyjemnie ociepla zimną podłogę.

Czyszczenie dywanów wełnianych

Dywany wełniane mogą początkowo mieć trochę kłaczków, ale nie należy tego traktować jako błędu. Zniknie ono wraz z użytkowaniem, zwłaszcza jeśli na początku będzie się je częściej odkurzać. Warto od czasu do czasu przesunąć dywan, aby zapobiec rozmnażaniu się pod nim mole. Odkurzanie powinno odbywać się tylko bez szczotki i na najniższym ustawieniu odkurzacza. Do zabrudzeń można użyć wilgotnej szmatki lub pianki do czyszczenia dywanów, którą można stosować do wełny. W przypadku silniejszych zabrudzeń najlepiej zostawić je firmom zajmującym się czyszczeniem dywanów.

Nie przegap naszych niedrogich grubych dywanów wełnianych, zamów w naszym sklepie internetowym z dywanami z szybką dostawą.


543produkt 136
543produkt 136
Filtrowanie
Status produktu
Cena
 (zł)
44 zł - 1 326 zł
Długość (cm)
0 - 430
Szerokość (cm)
50 - 250
Materiał
Produkcja