Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Design dywany Patchwork / Vintage

Szukasz dywanu designerskiego, który różni się od konwencjonalnego? Sprawdź naszą ofertę dywanów designerskich Patchwork i Vintage.

Dywany designerskie, które różnią się od konwencjonalnych.

Dywany designerskie to specjalność w dziedzinie wystroju wnętrz, którą można wykorzystać do dostosowania atmosfery i stylu pomieszczenia do własnej indywidualności. Tego typu dywany designerskie wyróżniają się na tle zwykłych, ogólnych wzorów i kolorów. Ich unikalny wygląd, specjalne wzory i artystyczne rzemiosło zapewniają nam trwałe wrażenia. Tę wartość tworzy dywan Vintage z wytartym wzorem i dywan Patchwork, który składa się z kilku dywanów. Dywan z wzorem Vintage przywołuje świat dawnych czasów, a dzięki swojemu antycznemu efektowi zachwyca zarówno miłośników klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Z kolei dywan Patchwork to krok w stronę innowacji, łączący dywany o podobnych kolorach i wzorach w jeden projekt. Pod względem użytkowania, te dywany designerskie są wykonane z ponadczasowych i trwałych materiałów. Dzięki wysokiej jakości materiałom i przystępnej cenie nadają się zarówno do luksusowych biur, jak i domów. Jeśli chcesz reprezentować styl, którego główną cechą jest wyjątkowość, to dywan designerski jest właściwym wyborem. Ulubiony dywan projektantów wnętrz, dywan designerski jest idealny do domów typu loft, gdzie wysokie otwarte przestrzenie tworzą efekt. Dywan designerski to nowy akcent kolorystyczny w wystroju domu lub biura.

Dywany designerskie

  • Produkcja: ręcznie wykonana
  • Gęstość węzłów: ok. 160 000 węzłów/m2
  • Miejsce pochodzenia: Iran
  • Materiał części węzłowej: 100% wełna
  • Materiał przędzy osnowy: 100% bawełna
  • Grubość: ok. 6-8 mm

Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupionego u nas dywanu designerskiego i że będziesz go z przyjemnością używać!


40produkt 136
40produkt 136
Filtrowanie
Cena
 (zł)
286 zł - 5 021 zł
Długość (cm)
140 - 310
Szerokość (cm)
70 - 205