Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

O nas

Od początku lat 90-tych Bakhtar Ltd. handluje na Węgrzech ręcznie tkanymi dywanami, znanymi również jako kilimy lub dywany szmaciane, produkowanymi na Wschodzie. Jesteśmy reprezentowani w głównych krajach produkujących dywany, takich jak Afganistan, (Aqcha, Mazar-e Shariff) Pakistan (Lahore, Peshawar), Iran (Tehran, Mashad) i Indie (Delhi). 

Kontrolujemy każdy aspekt procesu produkcji dywanów, aby zapewnić ich najwyższą jakość. Autentyczność jest ważna w branży. Nasza firma i siedziba pozostały niezmienione od 1993 roku, dlatego możemy zaoferować gwarancję na nasze dywany.  

Dywany mają trwałe kolory, są prane i suszone na słońcu. Kontrola jakości polega na tym, że losowo wybrany dywan układa się na placu publicznym i pozostawia na nim ludzi, którzy mogą po nim stąpać przez cały dzień. Jeśli dywan wytrzyma do końca dnia bez uszkodzeń lub z niewielkimi uszkodzeniami, to znaczy, że jego jakość jest w porządku. Proces ten przeprowadza się co sześć miesięcy.

Powszechnie panuje przekonanie, że jeśli dywan orientalny jest gruby, to musi być lepszej jakości. Jest to oczywiście błędne, ponieważ grubość dywanu jest tylko kwestią strzyżenia. W rzeczywistości, im dłuższe włókno, tym łatwiej odkurzacz może je wessać i uszkodzić dywan.

Jakość dywanu i gęstość węzłów są zawsze określane na podstawie tylnej strony dywanu. Im mniejszy i gęstszy jest węzeł, tym bardziej wartościowy jest dywan orientalny. Oczywiście, jakość materiału, z którego wykonane są węzły również ma znaczenie, zarówno dla dywanów wełnianych, jak i jedwabnych. Jakość wełny zaczyna się od odpowiedniego pastwiska, na którym wypasane są owce.  Wełnę jagnięcą można podzielić na dwie części, z których pierwsza, mająca kontakt ze światem zewnętrznym, jest tym, z czego wykonana jest większość dywanów orientalnych. Druga, która nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym, jest używana do produkcji gęsto wiązany dywan orientalne klasy premium.

Posiadamy stałe zapasy dywanów w naszym magazynie, aby zapewnić stałą dostawę dla naszych klientów i dealerów. Pozwala nam to na szybką dostawę wykładzin do klienta. Uzupełniamy nasze zapasy kilka razy w roku. Jest to ważne z punktu widzenia sprzedaży hurtowej, aby nasi sprzedawcy mogli prowadzić sprzedaż bez zakłóceń.

Oferujemy naszym drogim klientom tysiące sztuk z naszego magazynu na 2.000nm. Nasze dywany są w rozmiarach od 0,5 m2 do 30 m2. Przyjmujemy również zamówienia na rozmiary powyżej 30 m2, ale trzeba będzie poczekać. Wszystkie dywany dostarczane są wraz z dokładną instrukcją użytkowania i pielęgnacji. Nasz list gwarancyjny, wraz z certyfikatem pochodzenia, stanowi gwarancję doskonałej jakości. Dodatkowo do tego wszystkiego oferujemy również bezpłatne doradztwo. Od 2017 roku zajmujemy się również sprzedażą wysokiej jakości dywanów perskich produkowanych maszynowo. Te dywany robione maszynowo są wykonane z włókna akrylowego i mają tę zaletę, że mają podobne właściwości do dywanów wełnianych. Zaletą poliestrowych dywanów produkowanych maszynowo jest to, że są to tanie dywany. Podczas gdy dywan wykonany ręcznie wytrzymuje całe życie, dywany poliestrowe wytrzymują tylko kilka lat. Trwałość jest również prawdziwa w przypadku naszych akrylowych dywanów produkowanych maszynowo. Od 2019 roku otworzyliśmy nasz internetowy sklep z dywanami, w którym możesz kupować od nas jako osoba prywatna!

 

Nasza firma i jej właściciel otrzymali nagrody od Prezydenta Republiki Węgierskiej László Sólyom (2005-2010) oraz Prezydenta Afganistanu Hamid Karzai (2004-2014), z czego jesteśmy bardzo dumni.

 

Firma została założona w 1993 roku przez Dr Zaman Wahed, który pochodzi z afgańskiego miasta produkującego dywany (Aqcha). Jest on dyrektorem zarządzającym i właścicielem firmy.

 

Zaman Fawad Dyrektor zarządzający Właściciel

 

Ahmad Ziya Rahmani kierownik magazynu firmy

                                   

Deáki Márton Sekretariat

                                   

Gróbe Dóra Sekretariat

Carpetdepo jest gwarancją wysokiej jakości dywanu!

CarpetDepo - sklep z dywanami od 1993 r.

Jeśli masz pytanie dotyczące produktu lub jeśli utknąłeś podczas składania zamówienia, skontaktuj się z nami.

Mobil: +36-30-987-2979

Biuro: +36-1-246-55-24

e-mail: info@carpetdepo.com

Jeśli jesteś na wakacjach w naszym pięknym mieście Budapeszt, nie zapomnij nas odwiedzić.

2/d Daróczi Street

H-1113 Budapest, Hungary