Masz pytanie?
Nie wahaj się do nas zadzwonić. +36-30/987-2979
Napisz w swoim języku. infocarpetdepo.hu

Dywan perski akrylowe premium

Akrylowy dywan perski ma podobne właściwości do ręcznie wiązanie dywan wełniane. Jednak mole nie uszkadzają akrylowe dywan perski, co jest również zaletą w zakresie użytkowania. Akrylowy dywan perski wykonany maszynowo z klasycznym wzorem perskim jest bardziej podobny do tradycyjnego dywan wykonanego maszynowo. Jest trwalszy, bardziej wytrzymały, bardziej odporny, bardziej ognioodporny. Akrylowy dywan perski nada Twojemu domowi elegancki charakter jako dywan do salonu, dywan do sypialni, dywan do przedpokoju. W naszym katalogu dywanów znajdziecie Państwo znane wzory ręcznie wiązanie dywan perski takich jak Tabriz, Bidżar, Mahi, Medalion czy Bokhara.

Ilość węzłów/m2: 980.000
Nić węzłowa: 100% akryl
Nici osnowy: 20% akryl 80% poliester
Przędza wątkowa: Juta
Kraj pochodzenia: Iran
Wysokość przędzy: 8-10mm

Dlaczego uwielbiamy dywany perskie z włókna akrylowe?
Ponieważ jest on tak bliski dywan wełniane, jak tylko można go dotknąć, a jego odporność jest bardzo wysoka. Dobrze zachowuje swój kolor nawet przy czyszczeniu na mokro. Jego barwienie jest również trudne do wyblaknięcia w trakcie użytkowania.

Wybierz spośród naszych najwyższej jakości akrylowy dywan perski, dostępnych z magazynu i dostarczanych w ciągu kilku dni!


74produkt132
74produkt132
Filtrowanie
Cena
 (zł)
144 zł - 1 595 zł
Długość (cm)
80 - 300
Szerokość (cm)
60 - 300
Materiał
Produkcja