Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywan perski akrylowe premium

Dywan perski w dobrej cenie z naszego magazynu, klasyczny dywan premium z włókna akrylowego. Przejrzyj nasz sklep z dywanami, jeśli szukasz dywanu do salonu lub dywanu do sypialni. Zamów swój ulubiony dywan, a jeśli nie będzie pasował do Twojego pokoju, CarpetDepo zorganizuje wysyłkę zwrotną za darmo!

Co warto wiedzieć o akrylowym dywanie perskim?

Akrylowy dywan perski ma podobne właściwości do ręcznie wiązanego dywanu wełnianego. Jednak mole nie zniszczą dywanu akrylowego, co jest również jego zaletą pod względem użytkowym. Jest on bardziej wytrzymały, odporny i ognioodporny. Akrylowy dywan perski nadaje Twojemu domowi elegancką atmosferę. Akryl jest antyalergiczny i nie jest puszysty, więc nie musisz się martwić, że Twoje dzieci lub Ty sam będziesz wdychać szkodliwe substancje. W naszym katalogu dywanów znajdziesz słynne ręcznie tkane orientalne wzory dywanów, takie jak Tabriz, Bidżar, Mahi, Medalion czy Bokhara.

  • Produkcja: dywany tkane maszynowo
  • Ilość węzłów/m2: 980.000
  • Nić węzłowa: 100% akryl
  • Nici osnowy: 20% akryl 80% poliester
  • Przędza wątkowa: Juta
  • Kraj pochodzenia: Iran
  • Wysokość przędzy: 10-12 mm

 ------------video o produkcie------------

Dlaczego uwielbiamy akrylowe dywany perskie?

Ponieważ w dotyku są bardzo podobne do dywanów wełnianych, a ich odporność jest bardzo wysoka. Dobrze zachowuje swój kolor również podczas czyszczenia na mokro. Kolor nie blaknie w trakcie użytkowania. Zaletą akrylu jest to, że nie topi się pod wpływem ciepła. Jeśli tradycyjny (100% poliester) dywan tkany maszynowo zostanie pozostawiony na słońcu przez dłuższy czas, materiał stopi się, a dywan będzie pofalowany, ponieważ nie toleruje silnego światła słonecznego.

Dlaczego akrylowe dywany perskie są droższe od tradycyjnych dywanów tkanych maszynowo?

Akrylowy dywan perski jest znacznie trwalszy i wyrafinowany niż inne dywany wykonane maszynowo. Akrylowy dywan perski jest znacznie trwalszy i wyrafinowany niż inne dywany tkane maszynowo. Ponieważ posiada 1 milion węzłów na metr kwadratowy, ma o wiele bardziej wyszukane wzory. Wystarczy go dotknąć lub przejść po nim boso, bacznie Nie wspominając już o popularnych wzorach irańskich, które dobrze znamy z ręcznie wiązanych dywanów perskich.

Wybierz spośród naszych najwyższej jakości akrylowych dywanów perskich, dostarczanych z magazynu! 
Nasz asortyment jest stale aktualizowany i odnawiany, dlatego warto do nas wracać od czasu do czasu.


95produkt 136
95produkt 136
Filtrowanie
Status produktu
Cena
 (zł)
152 zł - 3 094 zł
Długość (cm)
80 - 300
Szerokość (cm)
60 - 200
Materiał
Produkcja
Miejsce pochodzenia