Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Outlet dywan

W kategorii outlet dywanów oferujemy naszym miłym gościom ogromną zniżkę. Można tu znaleźć dywany w wyjątkowych cenach, podobnie jak na targach dywanów. Jedyna różnica polega na tym, że my obniżyliśmy ceny. Oczywiście outlet dywanów nie oznacza sprzedaży wyprzedaż owej. Działamy w branży dywanów od około 30 lat, Jesteśmy w tym biznesie od pokoleń, z ojca na syna, a mamy nadzieję, że - jak Bóg da - jeszcze dłużej. Nasz drogi klient może być pewien, że w razie problemów z dywanem jest gdzie go zwrócić. Pocieszające jest dla nas to, że przez dziesiątki lat naszej działalności nigdy nie mieliśmy problemu z żadną z naszych wykładzin i nigdy nie spotkaliśmy niezadowolonego klienta.

Skąd tak duża zniżka na dywany?

Ponieważ są dywany, które po 1-2 latach nie znalazły nabywcy, chcemy je sprzedać po niskiej cenie. Będą się one lepiej prezentować w Twoim salonie niż w naszym magazynie, i wreszcie, co nie mniej ważne, mamy nadzieję, że sprawimy, że będziesz szczęśliwy. Istnieją również produkty wycofane z produkcji, które nie będą już dostępne w sprzedaży w przyszłości. Istnieje wiele pięknych dywanów wełnianych do wyboru. Jestem pewna, że każdy znajdzie dywan orientalny, który będzie mu odpowiadał.

Czy są to dywany używane?

W naszym magazynie outletów dywanowych nie sprzedajemy dywanów używanych. Wszystkie nasze dywany są nowe. Tylko niektóre dywany mają wady węzłów lub koloru, zaznaczyliśmy te błędy w opisie, ale nie są to dywany używane. Większość produktów jest w doskonałym stanie, ale ponieważ znajduje się w naszym magazynie od ponad 2 lat, chcielibyśmy sprzedać je po cenie zakupu lub produkcji.

Szukam taniego dywanu!

Jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tu tanie dywany. Niezależnie od tego, czy szukasz dywanów perskich wykonywanych maszynowo, czy dywanów ręcznie wiązanych, w tej kategorii znajdziesz wszystkie rodzaje. Nikt nie jest wrogiem własnego portfela, jestem pewien, że odwiedziłeś wiele sklepów z dywanami. Mamy nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz, w dobrej cenie.

Życzymy przyjemnego przeglądania naszej strony poświęconej outlet z dywanami!


132produkt 136
132produkt 136
Filtrowanie
Status produktu
Cena
 (zł)
64 zł - 7 531 zł
Długość (cm)
63 - 445
Szerokość (cm)
51 - 260
Materiał
Produkcja