Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywany nowoczesny

Dywany nowoczesne w przystępnych cenach. Jeśli szukasz dywanów do salonu w taniej cenie, sprawdź naszą ofertę sklepi z dywanami, wszystkie dywany w magazynie, więc szybka dostawa jest gwarantowana.

Dywany nowoczesne do dekoracji domu

Dywany nowoczesne to przede wszystkim propozycja dla osób, które lubią formę jakościowego, estetycznego wystroju wnętrz, podkreślającego prostotę. Dywan nowoczesny polecamy szczególnie miłośnikom stylu minimalnego. 60% nowo wybudowanych domów jest urządzanych z wykorzystaniem nowoczesnych elementów wyposażenia. Ich niższa cena czyni je bardziej atrakcyjnym wyborem dla każdego w porównaniu z dywanami ręcznie tkanymi lub tkanymi. Nasze dywany nowoczesne są wykonane z poliestru, produkowane w Turcji. Obejmują one szeroką gamę kolorów. Jeśli chodzi o wzory, są one niezwykle zróżnicowane, z projektami, które są napędzane przez nowoczesne potrzeby użytkowników, a nie klasyczny perski dywan. Dywany nowoczesne są bardzo popularne wśród młodych ludzi.

Czyszczenie dywanów nowoczesnych

Ponieważ przechowujemy dywany tkane maszynowo zwinięte w rulon, najlepiej poczekać, aż fale wyjdą z dywanu. To, w użytkowaniu, można osiągnąć szybciej. Więc przejdźmy się po dywanie.. Odkurzać należy tylko wygładzony dywan i to tylko na najniższym ustawieniu odkurzacza. Przy bardziej ekstremalnych zabrudzeniach polecamy piankę do czyszczenia dywanów lub firmy zajmujące się czyszczeniem dywanów. Im dłuższe włókna w wykładzinie, tym szybsze zniszczenia, ponieważ włókna mogą zostać rozerwane przez odkurzacz. 

Zapoznaj się z naszą ofertą wysokiej jakości dywanów tkanych maszynowo i rozjaśnij swój dom stylowym, nowoczesnym dywanem!


30produkt 130
Filtrowanie
Status produktu
Cena
 (zł)
39 zł - 437 zł
Długość (cm)
90 - 300
Szerokość (cm)
60 - 200
Materiał
Produkcja