Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywany Ziegler

Dywan wełniany Ziegler, marka na rynku dywanów orientalnych. Zamów ręcznie wiązane dywany w promocyjnych cenach w sklepie dywanowym, wszystkie dywany orientalne w magazynie. Nie martw się, jeśli dywan nie pasuje do Twojego pokoju, Carpetdepo zajmie się jego zwrotem.

Więcej informacji na temat ZAKUPU BEZ RYZYKA można znaleźć tutaj!

Informacje o Dywany orientalne Ziegler

Dywany Ziegler są bardzo popularne, ich kolory są wykonane z różnych drzew. Orientalne dywany Ziegler są prane cztery razy po wyprodukowaniu, a następnie suszone na słońcu. Ich wzory są oparte na wzorach dywanów antycznych i często mają jasne kolory. Dywany te emanują prawdziwą elegancją. Są one bardzo poszukiwanymi dywanami orientalnymi, głównie dlatego, że doskonale pasują do większości pomieszczeń, zarówno o wystroju nowoczesnym, jak i klasycznym. Dostępne również w rozmiarach chodniki dywanowe do przedpokoju. Część węzłowa dywanu wykonana jest w 100% z wełny Ghazni. W mieście Ghazni w Afganistanie znajdują się rozległe łąki, dlatego hodowane tu owce mają doskonałą wełnę. Dywan Ziegler jest łatwy w użytkowaniu i można go natychmiast odkurzyć. Podobnie jak w przypadku wszystkich dywanów orientalnych, należy go odkurzać tylko w jednym kierunku, zgodnie z kierunkiem układania się włókien. Można go również układać w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Grubość dywanu jest kwestią strzyżenia, nie ma to wpływu na jego jakość. Trwałość jest wynikiem gęstości wiązania węzłów i jakości wełny. Dywan Ziegler może nadać Twojemu domowi niepowtarzalną atmosferę jako dywan do salonu, dywan do sypialni, a nawet jako chodniki dywan do przedpokoju.

  • Wykonanie: ręcznie wiązane
  • Gęstość węzłów: ~ 180 000 - 240 000 węzłów/m2
  • Miejsce pochodzenia: Afganistan
  • Materiał węzłów: 100% wełna
  • Materiał przędzy osnowy: 100% bawełna
  • Grubość: ok. 7-9 mm
  • Waga: 3 kg/m²

Wideo o dywanach Ziegler

 

Co sprawia, że dywany orientalne firmy Ziegler są trwałe?

Jest on wykonany przy użyciu niezwykle wytrzymałej techniki węzłowej Gheordes, co oznacza, że jest podwójnie wiązany. Jego wyjątkowe kolory pochodzą od drzew.  Różne drzewa są cięte na małe kawałki, a następnie mielone, rozmrażane i filtrowane. Do tego wkłada się wełnę Ghazni. Następnie wełna i barwnik są gotowane przez kilka godzin. Ponieważ drewno jest materiałem kolczastym, nawet po przefiltrowaniu w barwniku pozostaje mnóstwo kolców. Dlatego właśnie proces produkcji dywanów wełnianych Ziegler jest tak trudny i powolny, ale to właśnie dzięki niemu dywany orientalne są tak trwałe i długowieczne.

 

Ziegler dywan produkcja

 

Gdzie mogę położyć mój dywan Ziegler?

Gdybym miał udzielić krótkiej odpowiedzi, powiedziałbym, że w każdym pomieszczeniu. Można go położyć w najbardziej zatłoczonym salonie, ale nadaje on również ciepłą atmosferę w sypialni. Jest to bardzo elegancki dywan. Oczywiście, jak o wszystkie dywany orientalne, o dywan Ziegler należy dbać. Na przykład nie należy wchodzić na niego zabłoconymi lub mokrymi butami. Szczególnie w lecie warto go czasem przesunąć, aby mole nie czuły się pod nim komfortowo. Można też podłożyć pod dywan lawendę. Nie stawiaj na dywanie zbyt ciężkich mebli, zwłaszcza jeśli mają cienkie lub ostre nóżki, ponieważ mogą one w dłuższej perspektywie uszkodzić orientalny dywan.

 

Dywan Ziegler

 

Czyszczenie dywanów Ziegler

Dywany Ziegler należy czyścić tylko na najniższym ustawieniu odkurzacza. Zawsze w kierunku zgodnym z kierunkiem włókien. Zabrudzenia czyścić lekką wilgotną szmatką przed wysuszeniem. W przypadku silniejszych zabrudzeń można użyć pianki do czyszczenia dywanów, ale tylko takiej, która nadaje się do czyszczenia dywanów wełnianych. Oczywiście, najłatwiej jest pozostawić główne czyszczenie dywanów profesjonalistom. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój dywan Ziegler będzie długo służył i pozostanie czysty. Dokładne czyszczenie pozwoli zachować oryginalne piękno i kolor Twojego orientalnego dywanu oraz zwiększy jego trwałość.

Wideo o orientalnym czyszczeniu dywanów

Ekskluzywny dywan wełniany Ziegler to ponadczasowe rozwiązanie

Dywan wełniany Ziegler to jeden z najbardziej ekskluzywnych i trwałych dywanów orientalnych. Zaspokaja potrzeby tych, którzy pragną tradycyjnych i ponadczasowych rozwiązań w zakresie wystroju wnętrz. Dywany Ziegler przypadną jednak do gustu nie tylko miłośnikom tradycyjnych wnętrz, ale również tym, którzy preferują nowoczesny, minimalistyczny styl. Dywan wełniany Ziegler wykonany jest w 100% z afgańskiej wełny, naturalnego materiału o wysokiej jakości i długiej żywotności. Dzięki temu dywan wełniany jest niezwykle trwały i odporny na ścieranie. Dywany wełniane Ziegler są najczęściej zdobione w tradycyjne orientalne wzory. Tworzą one prawdziwie elegancką atmosferę w domu, w którym spokój i harmonia będą cechami towarzyszącymi przez całe życie.

 

Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupionego u nas ręcznie wiązanego orientalnego dywanu Ziegler i że sprawi ci on wiele przyjemności. Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym z dywanami!

120produkt 136
120produkt 136
Filtrowanie
Cena
 (zł)
1 008 zł - 28 025 zł
Długość (cm)
116 - 969
Szerokość (cm)
70 - 366