Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywany wełniane Ziegler

Dywan wełniany Ziegler, marka na rynku dywanów orientalnych. Zamów ręcznie wiązane dywany w promocyjnych cenach w sklepie dywanowym, wszystkie dywany orientalne w magazynie. Nie martw się, jeśli dywan nie pasuje do Twojego pokoju, Carpetdepo zajmie się jego zwrotem.

Informacje o Dywany orientalne Ziegler

Dywany Ziegler są bardzo popularne, ich kolory są wykonane z różnych drzew. Orientalne dywany Ziegler są prane cztery razy po wyprodukowaniu, a następnie suszone na słońcu. Ich wzory są oparte na wzorach dywanów antycznych i często mają jasne kolory. Dywany te emanują prawdziwą elegancją. Są one bardzo poszukiwanymi dywanami orientalnymi, głównie dlatego, że doskonale pasują do większości pomieszczeń, zarówno o wystroju nowoczesnym, jak i klasycznym. Dostępne również w rozmiarach chodniki dywanowe do przedpokoju. Część węzłowa dywanu wykonana jest w 100% z wełny Ghazni. W mieście Ghazni w Afganistanie znajdują się rozległe łąki, dlatego hodowane tu owce mają doskonałą wełnę. Dywan Ziegler jest łatwy w użytkowaniu i można go natychmiast odkurzyć. Podobnie jak w przypadku wszystkich dywanów orientalnych, należy go odkurzać tylko w jednym kierunku, zgodnie z kierunkiem układania się włókien. Można go również układać w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Grubość dywanu jest kwestią strzyżenia, nie ma to wpływu na jego jakość. Trwałość jest wynikiem gęstości wiązania węzłów i jakości wełny. Dywan Ziegler może nadać Twojemu domowi niepowtarzalną atmosferę jako dywan do salonu, dywan do sypialni, a nawet jako dywan do przedpokoju. 

  • Wykonanie: ręcznie wiązane dywan
  • Ilość węzłów:  około 180 000 - 240 000 węzłów / m2
  • Miejsce pochodzenia: Afganistan
  • Materiał części wiązanej: 100 % wełny
  • Materiał przędzy osnowy: 100 % bawełny
  • Grubość: około 7 mm

Wideo o dywanach Ziegler

Co sprawia, że dywany orientalne firmy Ziegler są trwałe?

Jest on wykonany przy użyciu niezwykle wytrzymałej techniki węzłowej Gheordes, co oznacza, że jest podwójnie wiązany. Jego wyjątkowe kolory pochodzą od drzew.  Różne drzewa są cięte na małe kawałki, a następnie mielone, rozmrażane i filtrowane. Do tego wkłada się wełnę Ghazni. Następnie wełna i barwnik są gotowane przez kilka godzin. Ponieważ drewno jest materiałem kolczastym, nawet po przefiltrowaniu w barwniku pozostaje mnóstwo kolców. Dlatego właśnie proces produkcji dywanów wełnianych Ziegler jest tak trudny i powolny, ale to właśnie dzięki niemu dywany orientalne są tak trwałe i długowieczne.

Gdzie mogę położyć mój dywan Ziegler?

Gdybym miał udzielić krótkiej odpowiedzi, powiedziałbym, że w każdym pomieszczeniu. Można go położyć w najbardziej zatłoczonym salonie, ale nadaje on również ciepłą atmosferę w sypialni. Jest to bardzo elegancki dywan. Oczywiście, jak o wszystkie dywany orientalne, o dywan Ziegler należy dbać. Na przykład nie należy wchodzić na niego zabłoconymi lub mokrymi butami. Szczególnie w lecie warto go czasem przesunąć, aby mole nie czuły się pod nim komfortowo. Można też podłożyć pod dywan lawendę.

Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z zakupionego u nas ręcznie wiązanego dywanu orientalnego i że będą Państwo z niego chętnie korzystać.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów w naszym internetowym sklepie z dywanami!

↓↓↓


183produkt 136
183produkt 136
Filtrowanie
Status produktu
Cena
 (zł)
243 zł - 22 458 zł
Długość (cm)
80 - 969
Szerokość (cm)
53 - 366
Materiał
Produkcja