Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Duży dywan

W kategorii Duże dywany możesz wybierać spośród wielu produktów pochodzących z różnych krajów produkujących dywany orientalne. Wybierz z naszej oferty produkty do dużych salonów, przedpokojów, salonów lub biur!

Wybór dużych dywanów!

W kategorii dużych dywanów wybraliśmy różne style dywanów orientalnych, o różnych wzorach i kolorach, ale wszystkie dywany łączy to, że są wysokiej jakości, niezwykle gustowne, wytrzymałe i co najważniejsze, ręcznie wiązane z wielką starannością i uwagą. Trwałe dywany afgańskie dla wymagających miłośników wystroju wnętrz, takie jak dywan Ziegler lub dywan Kargai w dużych rozmiarach. Miłośnicy pięknych dywanów perskich również będą mieli coś do odkrycia, jeśli potrzebują dużego dywanu. Oferujemy również dwie kategorie ręcznie tkanych dywanów, duże kilimy i dywany szmaciane.  Oprócz dywanów ręcznie tkanych można u nas znaleźć także duże dywany tkane maszynowo z poliestru, które oferujemy nie tylko do domów, ale także do biur czy hoteli.  Akrylowe dywany perskie dla tych, którzy kochają jakość. Mają one podobne właściwości do dywanów wełnianych.

 

Zanim kupisz duży wełniany dywan!

Ponieważ duże dywany wełniane ważą bardzo dużo, minimum 3 kg/m², warto dobrze przemyśleć swój zakup. Mniejsze dywany są łatwiejsze do rozłożenia w pomieszczeniu niż duże dywany. Jest o wiele więcej mebli do przesunięcia, a ciężar dywanu nie jest lekki. Dywan musi pasować do całego pomieszczenia. Nasi węgierscy klienci powinni odwiedzić nasz sklep. Zawsze staramy się zrobić jak najbardziej realistyczne zdjęcie dywanu. Z Polski należy poprosić nas o więcej zdjęć przed zakupem, aby upewnić się co do koloru dywanu.

Jak należy dbać o duży dywan?

Na dużych dywanach z pewnością będą znajdować się meble. Należy uważać, aby nie stawiać na dywanie mebli, które mają cienkie lub ostre podeszwy, zwłaszcza jeśli są one ciężkie, ponieważ mogą one przebić dywan. Do czyszczenia naszych dywanów zalecamy skorzystanie z usług profesjonalnego czyściciela dywanów, mimo że są one trwałe, nie tracą koloru i nie blakną. Oczywiście nie trzeba od razu wysyłać dywanów do pralni, tylko w przypadku większych plam. Wiele zabrudzeń można wyczyścić samodzielnie. W przypadku prostych, ziarnistych zabrudzeń i kurzu doskonałym rozwiązaniem jest odkurzanie, które można wykonać w domu.

 

Podoba Ci się jeden z naszych dywanów? Złóż zamówienie i w ciągu kilku dni możesz mieć go jako klejnot w swoim domu. Gwarantujemy szybką dostawę dzięki naszemu prawdziwemu magazynowi!


28produkt 128
Filtrowanie
Cena
 (zł)
5 950 zł - 83 919 zł
Długość (cm)
248 - 553
Szerokość (cm)
236 - 424