Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywany Kilim

Dywan Kilim w cenach dyskontowych we wszystkich rozmiarach, z magazynu. Dywan z tkaniny wełnianej w cenach outletowych. Wybierz z naszego sklepu dywan, jeśli szukasz dywanu do salonu lub kuchni.

Dywan tkany

Dywan tkany może być idealnym wyborem dla tych, którzy szukają dywanu w przystępnej cenie. Można go położyć w niemal każdym pomieszczeniu. Nie należy go stosować w domach z ogrzewaniem podłogowym, ponieważ jest to gruby dywan i nie przepuszcza większości ciepła. Materiał, z którego jest wykonany to 100% wełna. Jeśli szukasz taniego dywanu do domu letniskowego, to dywany tkane są doskonałym wyborem. Czyszczenie nie jest trudnym zadaniem, można go od razu odkurzyć, a my to polecamy, ponieważ przez pierwsze dwa tygodnie będzie puszysty, zanim osiągnie swój ostateczny kształt. Czyszczenie w przypadku drobnych plam nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Można je wyczyścić lekko wilgotną szmatką. Można również użyć pianki do czyszczenia dywanów, która jest dostępna w sklepach. W przypadku większych plam należy skontaktować się z firmą zajmującą się czyszczeniem dywanów. Jest dostępna w kilku rozmiarach, nawet na długie korytarze jako chodniki dywanowe.  Nadaje się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Piękno dywanu tkwi w jego prostocie. 

Afgańskie dywany Kilim

Ręcznie tkane dywany kilim, występujące w wielu kulturach i popularne na całym świecie. Kilim jest zazwyczaj wykonany z wełny, a do barwienia używa się naturalnych materiałów. Różnorodna paleta kolorów ręcznie tkanych kilimów nadaje się do każdego pomieszczenia, czy to w korytarzach jako chodniki dywanowe do biegania, czy jako dywanik do salonu lub kuchni. W sprzedaży posiadamy również kilka rodzajów kilimów. Jednym z najbardziej znanych i popularnych jest kilim Chobi. Ze względu na swoje jasne kolory i różnorodne wzory, rozjaśni on atmosferę Twojego pokoju. Maymanah Kilim jest bardziej wyjątkowy ze względu na swoje ciemniejsze kolory. Jest on również często używany jako dywan ścienny. Kilim indyjski jest pełen pogody ducha i dobrego nastroju. Rozjaśni nawet najciemniejsze pomieszczenie. Sprawdź naszą ofertę dywanów kilimowych, których mamy ogromny zapas. Dzięki naszej błyskawicznej dostawie możesz cieszyć się wybranym dywanem już w ciągu kilku dni. 

Stwórz wyjątkową atmosferę w swoim domu dzięki tkanym dywanom, dywanikom kilim, zamów z szybką dostawą w naszej hurtowni Outlet Dywanów!


283produkt136
283produkt136
Filtrowanie
Cena
 (zł)
56 zł - 9 538 zł
Długość (cm)
62 - 814
Szerokość (cm)
56 - 404
Materiał
Produkcja