Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Chodniki Dywanowe do Korytarz

Szukasz chodniki dywanowe do korytarza? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu z dywanami i z łatwością zamów online. Nie martw się, jeśli dywan nie pasuje do pomieszczenia, Carpetdepo zajmie się dostawą zwrotną, która jest bezpłatna.

Chodniki dywanowe opis

Długi dywan umieszczony w korytarzu w domu nazywany jest Chodniki Dywanowe. Każdy dom ma korytarz, który warto udekorować, ponieważ jest to pomieszczenie, po którym porusza się najwięcej osób i pierwsze pomieszczenie, które widzi gość. Oczywiście, można go również wykorzystać jako dywan uzupełniający. W sypialniach można umieścić Chodniki Dywanowe po obu stronach łóżka. W pokojach dziennych pięknie wygląda przed meblami lub kominkami. Można go również wykorzystać jako dodatek do dużego dywanu w salonie, ale należy się upewnić, że pasuje on kolorystycznie do dużego dywanu. Na Chodniki Dywanowe kuchni polecamy indyjskie dywany Kelim, ponieważ są łatwe do czyszczenia i prania. Wyobraźnia projektantów wnętrz jest nieograniczona, ale można łatwo znaleźć odpowiedni dywan dla siebie.

Który chodniki dywanowe pasował do mojego korytarza?

To zależy w dużej mierze od tego, jakie dywany znajdują się w pokojach od strony korytarza. Chodniki Dywanowe powinien pasować do dywanu w salonie, a nawet sypialni. Ważne jest również naturalne światło. Nie można umieścić dywanu w ciemnym kolorze w ciemnym korytarzu, ponieważ sprawi on, że pomieszczenie będzie wyglądało ponuro i ciemno, a także straci swoją przyjazną atmosferę. Jeśli jest wystarczająco dużo światła słonecznego, można nawet użyć ciemniejszego dywanu afgańskiego, ponieważ słońce będzie oświetlać wełniany dywan. Wszystko zależy od tego, po której stronie położysz dywan orientalny. Ponieważ włókna wełny układają się w taki sposób, że widzimy jaśniejszą stronę ręcznie wiązanego dywanu. Po stronie, w którą skierowane są włókna, widzimy ciemniejszą stronę dywanu orientalnego. Można to wypróbować w domu na własnym dywanie orientalnym. Jeśli ktoś nie jest zaznajomiony ze światem ręcznie wiązanych dywanów, będzie zaskoczony. Nie dotyczy to jednak tkanych dywanów kilimowych, ponieważ są one tkane, a nie wiązane, więc nie ma w nich kierunku włókien. Ponieważ Chobi Kilim ma głównie jasne kolory, tworzy radosną atmosferę w ciemniejszych przedpokojach. Mamy nadzieję, że w naszym sklepie z dywanami znajdziesz odpowiedni Chodniki Dywanowe. Zamów dywan online w zaciszu swojego domu, a jeśli Ci się nie spodoba, CarpetDepo zajmie się jego zwrotem.


284produkt136
284produkt136
Filtrowanie
Cena
 (zł)
127 zł - 16 121 zł
Długość (cm)
96 - 977
Szerokość (cm)
47 - 184
Materiał
Produkcja