Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywany według Pomieszczeń

Jakie są kryteria wyboru dywanu do pokoju?

Każde pomieszczenie ma inną atmosferę, dlatego dywan powinien być dobrany do dominujących w nim kolorów i ruchu. Dywan Ziegler może być używany w każdym salonie, a nawet w jadalni, podczas gdy jedwabny dywan lepiej nadaje się do sypialni. Wszystkie nasze dywany są trwałe, nie tracą kolorów i można je odkurzać. Wielką zaletą ręcznie tkanych dywanów orientalnych w porównaniu z dywanami tkanymi maszynowo jest to, że można je naprawiać, ponieważ są wykonane przez człowieka.

Dywan tkany maszynowo

Poliestrowe dywany tkane maszynowo są popularne głównie ze względu na niską cenę. Dywan nowoczesny nadaje domowi młodzieńczy wygląd. Doskonale pasuje do większości minimalistycznych domów. Dywan klasyczny z orientalnymi wzorami pasuje do tradycyjnych eleganckich wnętrz. Tureckie dywany cieszą się w dzisiejszych czasach coraz większą popularnością, ponieważ są dostępne dla większości budżetów. Fabryka dywanów tureckich, którą reprezentujemy, pilnuje jakości. Jeśli szukają Państwo dywanów perskich w przystępnych cenach to polecamy nasze perskie dywany tkane maszynowo z akrylu. Są one droższe niż przeciętny dywan tkany maszynowo, ale tańsze niż ręcznie wiązane dywany perskie. Akryl jest materiałem podobnym do wełny, odpornym na ciepło. Jest też inny w dotyku niż tradycyjny dywan tkany maszynowo. Zawiera prawie 1 mln węzłów maszynowych. Z wzorami klasycznego dywanu irańskiego. Polecamy je jako dywany do salonu, dywany do sypialni. Są również lepsze jakościowo od innych dywanów tkanych maszynowo.

Dywan ręcznie wiązane

Jeśli chcesz, aby Twój dywan przetrwał całe życie, a może nawet z czasem jego cena wzrosła, polecamy dywany orientalne ręcznie wiązane. Zapewne natknąłeś się na dywan perski leżący na strychu u dziadków, który po wyczyszczeniu można położyć lub sprzedać. Wiemy, że dywany ręcznie wiązane mają wyższą cenę, ale i wyższą wartość. Nie zapominaj, kupując dywan ręcznie robiony, że twój dywan również był robiony przez miesiące przez fachowych tkaczy dywanów, aby ozdobić twój dom. Dlatego właśnie powinieneś docenić orientalne dywany ręcznie tkane i ręcznie tkane kilimy.