Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywany do salonu

Dywany do salonu z rabatem w naszym sklepie z dywanami. Wybierz spośród naszych ręcznie wiązanych dywanów wełnianych. Udekoruj swój salon orientalnym dywanem z naszego składu. 

Kolekcja dywanów do salonu

W naszej kolekcji dywanów do salonu staraliśmy się zebrać dla Państwa dywany, które nasi klienci używali, głównie jako dywany do salonu. Oczywiście, można odejść od tego i wykorzystać nasze dywany orientalne w innych pomieszczeniach. W tej kolekcji znajdziesz głównie trwałe dywany orientalne, które mogą być używane w salonach o dużym natężeniu ruchu. Te orientalne dywany są łatwe do odkurzania. Podczas czyszczenia dywanu ręcznie wiązanego należy zwrócić uwagę na kierunek włókien. Kierunek włókien to kierunek, w którym układane są węzły. Dywany wełniane mają jasny kolor, gdy są oglądane z jednej strony i ciemny, gdy są oglądane z przeciwnej strony. W przypadku dywanów do salonu warto wziąć to pod uwagę przy układaniu. Również dywany orientalne powinny być odkurzane tylko w kierunku włókien. Oczywiście na pewno nie polecamy układania dywanów orientalnych w salonach, w których chodzi się w butach, zwłaszcza mokrych lub zabłoconych. Mamy jednak świadomość, że każdy, kto kupi piękny dywan ręcznie wiązany, będzie dbał o swój dywan, nie tylko ze względu na cenę, ale dlatego, że kupiony przez niego dywan ręcznie wiązany to "miłość od pierwszego wejrzenia"...

Umieszczenie dywanu w salonie

Przed zakupem dywanu dobrze jest zmierzyć długość i szerokość salonu. Nie warto pokrywać całego pomieszczenia wykładziną, ponieważ za części, które znajdą się pod meblami, zapłacimy niepotrzebnie. Może to być kilka metrów kwadratowych. Kup raczej 1 duży dywan do salonu i dywaniki uzupełniające. Przed zestawem wypoczynkowym należy kupić taki, na którym można postawić stolik kawowy. Byłby to główny dywanik salonu, a dywanik uzupełniający pasowałby do niego. Należy uważać, aby nie umieszczać dywanu pod większymi szafkami, ponieważ ciężar szafki mógłby go uszkodzić. Ty możesz nawet kupować chodniki dywanowe dla uzupełniającego dywanu. Większość naszych klientów szuka dywanu o wymiarach 200x300 do swojego salonu. Idealny jest uzupełniający dywanik 100x150 lub 80x120.

Przejrzyj nasze dywany do salonu i jeśli potrzebujesz, możesz również znaleźć dywan uzupełniający.


1008produkt136
1008produkt136
Filtrowanie
Cena
 (zł)
3 zł - 59 081 zł
Długość (cm)
62 - 615
Szerokość (cm)
47 - 376
Materiał
Produkcja