Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywany do kuchni

Jeśli szukasz dywanu do swojej kuchni, zapoznaj się z naszymi dywanami kuchennymi. Zamów dywany z naszego magazynu z szybką dostawą, jeśli dywan nie pasuje do Twojej kuchni Carpetdepo zorganizuje bezpłatną dostawę zwrotną.

Jaki dywan polecany jest do Twojej kuchni?

W kategorii dywanów do kuchni wybraliśmy głównie produkty, które są łatwe w czyszczeniu i są w przystępnej cenie dla każdego. Nie powinieneś kupować drogich, luksusowych dywanów do swojej kuchni. Zamiast tego polecamy tanie dywany. Każdy dom ma kuchnię, ale nie każda kuchnia ma dywan. Wiele osób uważa, że łatwiej jest wyczyścić podłoga, jeśli rozlewa się na nią jedzenie (tak, wiemy, to szczególnie, gdy mężczyźni gotują). Ale co powiesz na dywan, z którego łatwo usunąć brud, a nawet ozdobić kuchnię? Przyznajmy, że większość pomieszczeń z gołymi podłogami nie daje domowego klimatu. O wiele wygodniej jest chodzić po dywanie niż po zimnej, twardej podłodze. Większość kuchni jest wąska, ale długa. W ich przypadku idealnie sprawdzi się chodniki dywanowe.

Dywan do kuchni powinien być zmywalny i tani

Indyjski kilim jest zmywalny, inne nasze dywany kuchenne są łatwe do czyszczenia i odkurzania. Polecamy je do Twojej kuchni. Usuwanie plam z jedzenia można wykonać wilgotną szmatką. W większości przypadków kuchnia jest terytorium pań, więc one również wybierają dywaniki. Mężczyźni nawet nie zauważają, czy w kuchni jest dywan czy nie (wyjątek potwierdza regułę). Oczywiście najtańszym sposobem jest położenie w kuchni maty podłogowej, ale jej wadą jest to, że prędzej czy później pojawi się na niej brud, którego nie da się wyczyścić nawet maszyną. Dlatego warto kupić tani dywan, który w razie większych zabrudzeń można wysłać do czyszczenia do firmy zajmującej się czyszczeniem dywanów. Większość zabrudzeń można usunąć samodzielnie za pomocą pianki do czyszczenia dywanów dostępnej w sklepach. Do wielu kuchni idealny będzie dywan o wymiarach 60x240 lub do mniejszych kuchni dywan o wymiarach 100x150. Są to tak zwane chodniki dywanowe. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo wiele dywaników o wymiarach zbliżonych do 60x200 lub 100x150.

Drogie Panie, życzymy Wam miłego przeglądania naszej kolekcji dywaników kuchennych, mamy nadzieję, że znajdziecie idealny dywanik do swojej kuchni i będziecie mogły z przyjemnością gotować pyszne potrawy.


145produkt136
145produkt136
Filtrowanie
Cena
 (zł)
57 zł - 792 zł
Długość (cm)
62 - 240
Szerokość (cm)
56 - 170
Materiał
Produkcja