Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Dywan Kazak 174x233 ręcznie wiązany dywan do salonu
Dywan Kazak 174x233 ręcznie wiązany dywan do salonu
RRP 11 195 
4 257

Dywan Kazak 174x233 ręcznie wiązany dywan do salonu

Dywan Kazak 174x233 ręcznie wiązany dywan do salonu
Dywan Kazak 174x233 ręcznie wiązany dywan do salonu
Dywan Kazak 174x233 ręcznie wiązany dywan do salonu
Dywan Kazak 174x233 ręcznie wiązany dywan do salonu

Szukają Państwo kolorowego dywanu orientalnego? W takim razie proszę spojrzeć na ten dywan Kazak, który urzeknie Państwa swoimi pięknymi, figlarnymi kolorami. Ten dywan Kazak jest trwały, łatwy w czyszczeniu i odkurzaniu. Najlepiej nadaje się do pomieszczeń o klasycznych wnętrzach. Ponieważ jest to wielokolorowy dywan orientalny, łatwo dopasować go do kolorów mebli lub innych tekstyliów. Ten dywan Kazak jest czterokrotnie prany i suszony na słońcu. Nie zawiera żadnych substancji alergizujących. Może być również używany w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym, ale w tym przypadku zaleca się odkurzanie pod dywanem, aby uniknąć ćmy. Kolory dywanów Kazak pochodzą od roślin występujących w naturze. Dywany Kazak produkowane są głównie w Afganistanie lub w zamieszkanych przez Afgańczyków częściach Pakistanu. Ponieważ jest to trwały dywan, może być używany nawet w najbardziej zatłoczonych salonach. Dodaje on elegancji i prestiżu do Państwa salonu. Dywan Kazak wykonany jest w 100% z afgańskiej wełny. Charakteryzuje się głównie geometrycznymi wzorami. Jest to naprawdę wysokiej jakości ręcznie wiązany dywan.

Zamów swój ulubiony Dywan Kazak w naszym sklepie internetowym z dywanami, a jeśli nie będzie pasował do Twojego pokoju, CarpetDepo zajmie się zwrotem przesyłki.

Proszę przeczytać więcej o ZAKUPACH BEZ RYZYKA tutaj!

 

  • Produkcja: ręcznie
  • Gęstość węzłów: ok. 180 000 węzłów/m2
  • Miejsce pochodzenia: Afganistan
  • Materiał węzłów: 100% wełna
  • Materiał osnowy: 100 % wełna
  • Grubość: ok. 6-8 mm
  • Waga: ok. 2,5 kg/m²
Długość (cm)
233
Szerokość (cm)
174
Metry kwadratowe (m²)
4,0542
Nr artykułu
95731
Materiał
wełny
Grubość (mm)
7-8 mm
Produkcja
Ręcznie wiązane
Miejsce pochodzenia
Afganistan
czas dostawy
4-5 dni roboczych
Metody płatności
Stripe, Przelew bankowy, PayPal
Prawo do odstąpienia
30 dni
Gwarancja
1 rok
Koszt dostawy
Koszty wysyłki powyżej 419 zł gratis. (39 zł)
W magazynie
62
RRP 11 195 
4 257
Początek: 01.04.2024   Koniec: 28.04.2024
Zniżka: 62
Oszczędność 6 938 zł
Czas, który pozostał z promocji:
dzień
Godzina
minuta
sekunda
Szczegóły

Opis dywanu Kazak

Dywan Kazak stał się popularny głównie ze względu na swoje ciepłe, a jednocześnie jasne kolory. Jest najczęściej polecany przez projektantów wnętrz do klasycznie urządzonych domów. Jego wzory inspirowane są rosyjskimi wzorami geometrycznymi. Po prostu nazywa się go dywanem Kazak, ale jest to dywan afgański. Użyta wełna jest barwiona naturalnymi barwnikami roślinnymi. Dywan orientalny Kazak charakteryzuje się zdecydowaną kolorystyką. Jego zaletą jest to, że dzięki jasnym kolorom nie zaciemnia atmosfery Państwa pokoju. Jako dywan do salonu doskonale komponuje się z kolorystyką sof czy stolików kawowych. Jako dywan do sypialni, znajduje również zastosowanie po dwóch stronach łóżka. W tym przypadku wystarczy, że kolory dywanów będą do siebie pasować. Każdy etap produkcji dywanu jest w 100% ręcznie wiązany. Dzięki swojej trwałości może być układany w najbardziej ruchliwych salonach. Technika wiązania węzłów w dywanach orientalnych Kazak nazywa się Gheordes, co oznacza podwójne wiązanie. Po ukończeniu dywan jest czterokrotnie prany, a następnie pozostawiony do wyschnięcia na słońcu. Nie zawiera żadnych substancji alergizujących.

Czyszczenie orientalnego dywanu Kazak

Podobnie jak w przypadku wszystkich dywanów orientalnych, można je od razu odkurzać, ale zawsze zgodnie z kierunkiem włókien. Typowe dla dywanów orientalnych jest to, że na początku użytkowania dopuszczają one trochę włókien wełny, ale z czasem przestaje to mieć miejsce. Jest to naturalny proces. Większość zabrudzeń można usunąć z dywanu za pomocą lekko wilgotnej szmatki. Zabrudzenia należy usuwać natychmiast, nie warto czekać aż wyschną. Bardziej rozległe czyszczenie powinni Państwo jednak pozostawić profesjonalnym firmom zajmującym się czyszczeniem dywanów. Najgorszym wrogiem dywanów orientalnych są mole. Warto więc od czasu do czasu odkurzyć miejsce pod dywanem. Proszę nie stawiać na dywanach ciężkich mebli, zwłaszcza jeśli mają ostre nóżki.

Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z zakupionego u nas ręcznie wiązanego dywanu Kazak, a jego użytkowanie będzie przyjemnością!


Dane
Brand name
CarpetDepo
Manufacturer
Bakhtar
Numer artykułu
95731