Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Kolorowe dywany wełniane

Zobacz nasze kolorowe dywany orientalne i zamów online w naszym sklepie z dywanami. Nie martw się, jeśli dywan nie będzie pasował do Twojego pokoju, Carpetdepo zajmie się dostawą zwrotną, która jest oczywiście bezpłatna.

Kolorowy dywan orientalny Shawal

Do najlepiej sprzedających się kategorii dywanów w tym roku należą dywan Kazak i dywan Shawal. Dywan Shawal miesza współczesność ze starymi klasycznymi motywami. Świetnie wygląda również w nowoczesnych domach, gdzie minimalny styl łączy się z elegancją. Jednak dla tych, którzy wolą nowoczesny dywan ręcznie tkany oraz preferują jakość i prestiż, polecamy dywan Shawal. Ten kolorowy dywan to coś więcej niż tradycyjny, nowoczesny dywan wykonany maszynowo. Zostały one niestrudzenie wiązane przez ludzi przez długi okres czasu. Orientalny dywan Shawal wypełnia pomieszczenie ciepłem, ale niekoniecznie tworzy klasyczną atmosferę salonu.

Kolorowy dywan orientalny Kazak

Dywan Kazak jest szczególnie popularny ze względu na swoje figlarne kolory. Swoimi kolorami rozjaśni każde pomieszczenie. Występuje w wielu kolorach, dzięki czemu można go dopasować do dowolnych mebli i zasłon. Wykonany jest techniką Gheordes, co oznacza podwójne wiązanie węzłów. Jak wszystkie dywany orientalne, można je odkurzać od razu w kierunku włókien, na najniższym ustawieniu odkurzacza. Kolory dywanów Kazak mogą być stosowane zarówno w minimalistycznych pomieszczeniach, jak i w klasycznych salonach. Te kolorowe dywany orientalne są symbolem statusu.

Wiedza o dywanach orientalnych

Nie każdy potrafi docenić piękny obraz czy rzeźbę. Potrzeba do tego inteligencji i wieku. Dywany orientalne to wszystkie dzieła sztuki, które mają swoje własne historie. Dywan, który wybierzesz, również ma swoją historię. Tworzenie ręcznie tkanego dywanu jest sztuką. Przechodzi przez wiele procesów, aż zostanie ukończony. Projektowanie wzoru na papierze, barwienie wełnianej przędzy barwnikami pochodzącymi z natury. Przygotowanie krosna do odpowiedniego rozmiaru, rozpoczęcie wiązania węzłów, które w zależności od rozmiaru jest bardzo długim i żmudnym procesem. Po skończeniu dywanu zdejmujemy go z krosna i przycinamy nożyczkami do odpowiedniej grubości. Następnie wyprać cztery razy, aby zapobiec krwawieniu kolorów. Po umyciu pozostawia się je do wyschnięcia w gorącym afgańskim słońcu. Na koniec, co jest zadaniem sprzedawcy, sprzedać dywan kupcowi, który doceni to wszystko. Nabywcy, który z dumą opowie swoim znajomym o tym, co tu napisano i wskaże na wełniany dywan ułożony w swoim pokoju. Jestem przekonany, że znajdą Państwo orientalny dywan, który będzie odpowiadał Państwa gustom. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z nami. Dowiedz się wszystkiego o dywanie, bo będzie z Tobą przez całe życie. Mam nadzieję, że Cię nie zanudziłem, ale my sprzedawcy dywanów zawsze lubimy rozmawiać o dywanach.

Szanowny Kliencie, życzymy Ci przyjemnego przeglądania naszych kolorowych dywanów

orientalnych !


105produkt 136
105produkt 136
Filtrowanie
Status produktu
Cena
 (zł)
886 zł - 21 295 zł
Długość (cm)
121 - 553
Szerokość (cm)
78 - 424
Materiał
Produkcja
Miejsce pochodzenia