Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Blog

Egzotyczne szczegóły w mieszkaniu z orientalnymi dywanami

Egzotyczne szczegóły w mieszkaniu z orientalnymi dywanami

Egzotyczne szczegóły w mieszkaniu z orientalnymi dywanami

Dywan do salonu jest podstawowym elementem wyposażenia mieszkania, miękki, ciepły, swoimi kolorami i wzorem określi styl pokoju. Bez dywanów podłoga jest goła i zimna, bez nich mieszkanie jest mniej przytulne.

Dywany orientalne są rodzajem dywanów posiadających bogatą przeszłość. Bogaty świat motywów i kolorów kultur orientalnych jest wpleciony i utkany w te dywany przez takich specjalistów, którzy ręcznie sporządzają orientalne dywany. Dzięki temu każdy ​dywan perski to indywidualny egzemplarz, z którego nie ma jeszcze jednego takiego samego.

Dywan orientalne to wartościowa, estetyczna tkanina domowa, która może stanowić charakterystyczny dodatek dywan do salonu, dywan do sypialni, dywan do przedpokoju ale również dobrze prezentuje się w jadalni. Nasze orientalne dywany są dostępne w różnych kolorach, wymiarach i grubości, z charakterystycznymi motywami z takich rejonów jak Afganistan lub Kaukaz. Nasze dywany wełniane lub dywany bawełniane sporządzane są w stu procentach z naturalnych materiałów.

Zachęcamy do kontaktu z nami i wybrania wyjątkowego, wartościowego dywany orientalne do swojego domu! Zapewniamy szeroką ofertą i przystępne ceny!