Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Blog

Tajemnica sukcesu naszego przedsięwzięcia

Tajemnica sukcesu naszego przedsięwzięcia

Tajemnica sukcesu naszego przedsięwzięcia: siła łącząca rodzinę o ręcznie wiązane dywany!

 

Kiedy ludzie zapoznają się z historią światowej sławy marką, w większości przypadków okazuje się, że zaczynały jako rodzinne przedsięwzięcie. Tego typu firmy do dnia dzisiejszego są w stanie stale zadowalać klientów produktami dobrej jakości. Te historie dały nam wystarczający bodziec do działania jako firma rodzinna, a teraz doszliśmy do tego, że nasze ręcznie robione dywany można znaleźć w różnych sklepach w całej Europie.

Fakt, że osiągnęliśmy taki sukces z ręcznie wiązanymi dywany i nasza firma, patrząc na swoją przyszłość, ma odwagę marzyć, jest z pewnością zasługą tego, że nie jesteśmy tylko współpracownikami, ale także bliskimi krewnymi. Jak widzimy to na przykładzie potentatów, to, że współpracownicy są ze sobą spokrewnieni, zapewnia taką energię, która zapewnia sukces zawodowy. Rodzinna firma została założona w 1993 roku przez mojego kuzyna i jego ojca, a w 2017 roku nastąpił punkt zwrotny w postaci uruchomienia sklep dywanami internetowego z z ponad tysiącem produktów. Dzięki zakupom online chcielibyśmy, aby nasze produkty stały się dostępnymi również w takich punktach kraju, gdzie osobiste oglądanie i zakupy byłyby niemożliwe.

Jeśli chcielibyście Państwo zakupić taki ręcznie wiązany dywan lub dywan perski maszynowe, który faktycznie sporządzony został w sposób fachowy, to skontaktujcie się z nami!