Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Blog

Chodniki dywanowe

Chodniki dywanowe - doskonały wybór do każdego pomieszczenia w domu

Wiele osób uważa, że wyjątkowe, przyciągające wzrok dywaniki są domeną przestronnych pomieszczeń, ale pięknie wykonane Chodniki dywanowe z motywami orientalnymi świetnie sprawdzają się również w mniejszych pokojach i przedpokojach. Dołącz do nas, aby znaleźć elementy, które najlepiej pasują do Twojego domu i stylu.

Dywani egzotyczne do sypialni - w zależności od przestrzeni

Dywan Kelim mogą być idealnym dodatkiem do mniejszych sypialni: nie zajmują dużo miejsca w i tak już ciasnej przestrzeni, a mimo to dobrze się narzucają i tworzą intymną atmosferę sprzyjającą harmonijnemu relaksowi.

Wyjątkowej jakości dywaniki Chobi Kelim, ręcznie tkane bieżniki, są jednymi z najpopularniejszych klasycznych dywani orientalne, obok perski dywani węzełkowych, i nie bez powodu: oprócz różnorodnych wzorów i żywych kolorów, ich główną atrakcją jest gęsto tkana, solidna konstrukcja, która gwarantuje również trwałość.

Wskazówka: Chodniki dywanowe nie tylko dobrze wyglądają na podłodze, ale są również praktyczne jako tapicerka i emanują bajecznym orientalnym klimatem. Wybierz z naszej bogatej oferty atrakcyjnych rabatów sezonowych!

Tradycyjne, ręcznie tkane Chodniki dywanowe są również popularne jako dywan do przedpokoju i dywan do salonu, a ciasne przestrzenie w większości przedpokoi sprawiają, że są one jedyną alternatywą. W przypadku salonów polecamy je szczególnie do mniejszych pomieszczeń, w których warto wizualnie "rozciągnąć" nieco dostępną przestrzeń, na przykład w przypadku tego klasycznego wzorzystego wełniane dywan do biegania, który ma doskonały stosunek jakości do ceny, co czyni go wartościowym i wyjątkowym dodatkiem do Twojego domu na długi czas.

Mamy nadzieję, że przedstawiliśmy Ci kilka przydatnych pomysłów na wybór dywanu. Zapoznaj się z naszą pełną kolekcją Chodniki dywanowe z bieżnikiem, która obejmuje tradycyjne wzory kelim i perskie, jak również style nowoczesne. Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów, prosimy o kontakt z nami za pomocą jednego z naszych danych kontaktowych!