Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Blog

Dywan do przedpokoju

11.10.2022 17:25
Dywan do przedpokoju

Dywan do przedpokoju

Pierwszym pomieszczeniem, które widzimy po wejściu do mieszkania lub domu, jest przedpokój, więc nieprzypadkowo dywan, który tu położymy, odgrywa znaczącą rolę. Przy wyborze wykładziny do przedpokoju należy przede wszystkim wziąć pod uwagę wielkość i kształt dostępnej przestrzeni.

Na przykład, w przypadku wąskiego, długiego korytarza w biurze, chodniki dywanowe będzie prawdopodobnie idealnym wyborem. Po drodze dywan będzie zbierał wiele zanieczyszczeń z ulicy przynoszonych przez buty gości.

Mniejszy dywan będzie pasował do mniejszej przestrzeni. Na szczęście istnieje kilka alternatyw dla dywanów do przedpokoju.

Tkany dywan do przedpokoju

Dobrym wyborem może być tkany dywan, który jest teraz dostępny w niemal nieskończonej ilości kolorów i rozmiarów dla ludzi do wyboru. Może być nowoczesny z jasnymi kolorami lub rustykalny z pastelowymi kolorami. Możesz wybierać pomiędzy kilimowymi dywanami w stylu orientalnym lub nowoczesnymi odmianami tkanymi maszynowo. Te tkane dywany stały się klasykami dzięki swojej wszechstronności i praktyczności, ponieważ obie strony mogą być używane w równym stopniu. Są również bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ łatwo się je przenosi, do codziennego czyszczenia można używać odkurzacza, a ciężkie plamy można łatwo usunąć za pomocą pianki do czyszczenia dywanów.

Różni się od klasycznego dywanu

Po klasyce, nieco odważniejszym wyborem może być okrągły dywanik do przedpokoju. Niekonwencjonalne rozwiązanie, które od razu uczyni Twój dom ciekawszym i bardziej wyjątkowym. Może być tkany maszynowo lub ręcznie wiązany, a wykonany jest zazwyczaj z wełny lub bawełny. Zgodnie ze stylem dywanów perskich, często dominują kolory bordowe i brązowe, ale można też znaleźć bardziej specyficzne kolory.

Wybór dywanu do przedpokoju

Jeśli jesteś fanem szczęśliwego środka, najlepszym wyborem dla dywanu do przedpokoju jest prawdopodobnie mniejszy tradycyjny kwadratowy dywan orientalny w rozmiarze 80x120, który jest zarówno klasyczny i wyrafinowany, ale nie jest zbyt natrętny.

Ze względu na częste użytkowanie warto zastanowić się, jaki odcień dywanu kupisz, ponieważ może on łatwo się zabrudzić, gdy wchodzisz z ulicy. Jeśli pomieszczenie jest jasne, nie krępuj się wybrać ciemniejszych kolorów, wpadające światło tylko podkreśli piękno dywanu w przedpokoju. W mniej słonecznych miejscach bardziej idealne będą beże lub szarości. Należy jednak pamiętać, że dywany w jasnych kolorach mogą się szybko brudzić. Dzięki jakości materiałów i produkcji częste czyszczenie nie będzie problemem, a nasze dywany dzięki swojej wysokiej jakości są trwałe i będą długo zdobić Twój dom. Przy codziennym odkurzaniu i delikatnym czyszczeniu na mokro z łatwością zachowają swój pierwotny stan.

Wybierz z naszej oferty dywany odpowiadające Twojemu gustowi i budżetowi, niezależnie od tego, który kawałek wybierzesz na dywan do przedpokoju, pożądany efekt jest gwarantowany.