Masz pytanie?
Nie wahaj się z nami skontaktować
Napisz w swoim języku. info@carpetdepo.com

Blog

Dywaniki szmaciane w nowej odsłonie - ręcznie tkane dywany kilim

31.08.2021 16:57

Dywan szmaciane w nowej odsłonie - ręcznie tkane dywany kilim

Gdybyśmy mieli uszeregować różne rodzaje dywan pod względem popularności, pierwsze miejsce zająłby oczywiście dywan szmaciane; pasuje on do każdego wnętrza, a wiele osób znajduje go w wielu miejscach w swoich domach, ponieważ jest praktyczny i łatwy do utrzymania w czystości.
Istnieje jednak różnica między szmaciany dywan a szmaciany dywan , a ich gama jest bardzo szeroka, z oszałamiającym wyborem zarówno pod względem ceny, jak i wzornictwa.
Ze względu na profil naszego sklepu internetowego, preferujemy dywany ponadczasowe, klasyczne, ale podtrzymywanie tradycji nie oznacza, że ogólny efekt nie może być nowoczesny.Większość produktów w tej kategorii to ręcznie robione orientalne dywany kilim, które charakteryzują się specjalną techniką tkania, do której nawiązuje sama nazwa kilim. Mogą być również wykonane z bawełny, ale najczęściej z wełny, a to, co je łączy, to bardzo bogata różnorodność wzorów i żywa, a zarazem harmonijna kolorystyka.
Jakość i tradycja bez kompromisów: dywany chobi kelim
Technika wytwarzania dywanów, przekazywana z pokolenia na pokolenie, jest filarem kultury plemiennej północnego Afganistanu: dywany chobi kilim stanowią odrębną kategorię w ramach kategorii dywanów, charakteryzującą się zastosowaniem niezwykle mocnej, trwałej wełny (100% wełny). Ich ponadczasowość podkreśla odporny na zużycie design, dzięki czemu całe pokolenia mogą cieszyć się naturalnie domowymi kolorami i charakterystycznymi orientalnymi motywami, które obejmują zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wersje, w asortymencie dywanów naszego sklepu internetowego.
Dywany Chobi kilim rag są doskonałym wyborem do każdej części domu: duże modele są bardziej odpowiednie jako dywany do salonu, podczas gdy węższe, mniejsze są lepsze jako dywany do przedpokoju lub dywany do sypialni. Wybierz z naszej stale powiększającej się oferty setek dywanów, aby wprowadzić do swojego domu autentyczną orientalną atmosferę!